Parameter Produk
| Nama Produk | Kabel Pemanasan Penyejuk Beku Penyahbekuan |
| Bahan Penebat | Getah silikon |
| Diameter dawai | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. |
| Panjang pemanasan | disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | wayar pemanasan cair |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Nyahbeku itupanjang kabel pemanasan peti sejuk beku, voltan dan kuasa boleh disesuaikan mengikut keperluan. Diameter dawai boleh dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, dan 4.0mm. Permukaan dawai boleh dijalin dengan kaca firber, aluminium atau keluli tahan karat. Yangpemanas wayar cairBahagian pemanasan dengan penyambung dawai plumbum boleh dimeteraikan dengan kepala getah atau tiub pengecut berdinding dua, anda boleh memilih mengikut keperluan penggunaan anda sendiri. | |
Konfigurasi Produk
Apabila peti sejuk sedang berjalan, kerana suhu penyejat rendah, wap air di udara akan terkondensasi pada permukaan penyejat untuk membentuk fros. Lama-kelamaan, krim ini akan terkumpul dan menjadi lebih pekat, lalu menjejaskan keberkesanan peti sejuk. Untuk menyelesaikan masalah ini, peti sejuk selalunya dilengkapi dengan sistem penyahbekuan. Sebagai sebahagian daripada sistem penyahbekuan,kabel pemanasan peti sejuk elektrikboleh memanaskan dan mencairkan fros pada penyejat selepas elektrik, untuk mencapai tujuan penyahbekuan.
Fungsi Produk
Wayar pemanasan rangka pintu simpanan sejuktidak bertenaga untuk jangka masa panjang. Prinsip kerjapemanas wayar cairadalah berdasarkan hukum Joule, iaitu arus menukarkan tenaga elektrik kepada tenaga haba. Pemanasan elektrik bermaksud bahawa selepas arus melalui konduktor, arus akan menghasilkan sejumlah haba dan dipindahkan oleh konduktor.wayar pemanas pintu cairIa sendiri merupakan konduktor logam, dan ia akan mengeluarkan haba selepas diberi tenaga, sekali gus memberikan haba untuk mencairkan retakan pintu yang beku dan mencegah retakan pintu daripada membeku hingga mati. Selepas wayar pemanasan elektrik diberi tenaga untuk tempoh masa tertentu, ia akan memutuskan bekalan kuasa secara automatik. Talian pemanasan akan menahan haba untuk tempoh masa tertentu, dan selepas suhu menurun, ia perlu diberi tenaga semula untuk pemanasan.
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













