| Nama Produk | Pemanas Tiub Nyahbeku |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm dan sebagainya. |
| Kuasa | 300-400W setiap meter |
| Panjang | Disesuaikan |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Bahan tiub | SS304, SS316 |
| Kelas perlindungan | IP00 |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Bentuk, saiz, kuasa/voltan dan panjang dawai plumbum pemanas tiub cair boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, tiada sebarang standard dalam stok kami dan perlu disesuaikan apabila membuat pesanan. Tiub pemanasan nyahbeku adalah kira-kira 300-400W setiap meter untuk nyahbeku, bentuk pemanas defrsot kami ada lurus, bentuk U, jenis AA dan bentuk istimewa yang lain. | |
Suhu permukaan yang dibenarkan oleh bahan paip yang berbeza tidak sama, seperti keluli tahan karat 304 450-500 darjah, keluli tahan karat 321 700 darjah di bawah, keluli tahan karat 310S 900 darjah di bawah; Bahan dan kuasa yang sama, suhu permukaan medium yang berbeza tidak sama, air mendidih keluli tahan karat 304, suhu permukaan tiub mendidih air adalah kira-kira 106 ° C, dan suhu udara pemanasan boleh menjadi kira-kira 450 ° C, suhu aluminium tuang pemanasan disyorkan untuk digunakan di bawah 380 ° C, dan suhu tinggi aluminium akan berubah bentuk dan juga cair; Di bawah bahan dan medium yang sama, tiub pemanasan elektrik dengan kuasa tinggi mempunyai kelajuan pemanasan yang cepat dan suhu yang tinggi.
Pemprosesan tiub pemanasan nyahbeku memerlukan bahan-bahan termasuk paip keluli, pengisi, dawai pemanasan elektrik, rod plumbum, gam pengedap, dawai suhu tinggi dan sebagainya. Kami membuat dawai rintangan menjadi bentuk lingkaran mengikut mesin penggulungan dawai tunggal pengeluaran untuk memastikan jarak penggulungan yang seragam. Kimpal rod plumbum dan dawai rintangan, dan isi serbuk magnesia dengan pengisi. Tiub dimampatkan selepas mengisi serbuk. Kami menggunakan mesin pengecut paip untuk memampatkan dan membentuk, mengetatkan dawai rintangan dan serbuk magnesium oksida untuk menjadikannya padat, memastikan penebat antara dawai pemanasan elektrik dan udara, dan kedudukan tengah tidak menyimpang dan menyentuh dinding paip. Dan kemudian bengkokkannya ke dalam bentuk yang dikehendaki pelanggan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













