| Nama Produk | Tiub Pemanas Nyahbeku |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI ialah pengeluar pemanas nyahbeku profesional, kami mempunyai lebih daripada 25 tahun pengalaman dalam elemen pemanasan nyahbeku yang disesuaikan, bentuk yang kami ada pemanas nyahbeku tiub tunggal, pemanas nyahbeku tiub berganda (JENIS AA). Bentuk U, atau sebarang bentuk tersuai khas yang lain. Kuasa tiub pemanas defrot adalah kira-kira 300-400W setiap meter, dan kuasa juga boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kami akan menggunakan cara pengedap melalui tiub dan bahagian yang disambungkan dengan wayar plumbum, dengan cara ini mempunyai fungsi kalis air yang terbaik. | |
Tiub pemanas nyahbeku ialah elemen pemanas elektrik yang direka dan dibangunkan untuk semua jenis peralatan penyejukan seperti storan sejuk, storan sejuk, kabinet paparan, kabinet pulau dan sebagainya. Pemanas nyahbeku boleh dipasang dengan mudah pada sirip penyejuk udara dan kondenser, serta casis pengumpul air, untuk menyelesaikan kerja nyahbeku.
Tiub pemanasan nyahbeku mempunyai kesan nyahbeku dan pemanasan yang baik, sifat elektrik yang stabil, rintangan penebat yang tinggi, rintangan kakisan, rintangan penuaan, kapasiti beban lampau yang tinggi, arus kebocoran kecil, stabil dan boleh dipercayai, hayat perkhidmatan yang panjang.
Pemanas nyahbeku diperbuat daripada incolo840, 800, keluli tahan karat 304, 321, 310S, sarung aluminium dan bahan lain. Terdapat juga banyak pilihan penamatan berbeza yang tersedia (seperti kepala getah, tiub boleh susut). Pemanas nyahbeku boleh disesuaikan dalam pelbagai bentuk dan saiz mengikut keperluan pelanggan.
1. Tiub pemanasan nyahbeku digunakan terutamanya dalam peralatan penyejukan seperti penyejuk udara, peti sejuk, peti sejuk beku, dan sebagainya.
2. Mempunyai penebat yang baik dan kalis air.
3. Pengeluaran elemen pemanasan nyahbeku secara amnya menggunakan keluli tahan karat 304 sebagai bahan paip luar, yang mempunyai kakisan yang baik.
4. Secara amnya, pemanas nyahbeku menggunakan rawatan kelembapan ketuhar, warnanya kuning air, boleh disepuh pada suhu tinggi, warna permukaan tiub pemanasan elektrik berwarna hitam atau hijau gelap.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













