Parameter Produk
| Nama Produk | Tiub Pemanas Nyahbeku Logam Tahan MABE untuk Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Tiub pemanas nyahbeku logam digunakan untuk bahagian peti sejuk MABE, diameter tiub ialah 6.5mm dan panjang tiub mempunyai 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm dan sebagainya. Panjang rintangan pemanas nyahbeku boleh disesuaikan, voltan boleh dibuat 110-230V. | |
Konfigurasi Produk
Gantikan rintangan peti sejuk Mabe-Patrick anda dengan pemanas nyahbeku. Sesuai dengan jenama Mabe dan Patrick. Pastikan peti sejuk anda berfungsi dengan lancar dengan alat ganti berkualiti tinggi ini.
Bahagian tiub pemanasan nyahbeku ini direka khusus untuk peti sejuk Mabe dan Patrick, memastikan keserasian dan prestasi optimum. Bentuk dan panjang pemanas nyahbeku menjadikannya sesuai untuk pelbagai model dalam jenama ini. Rintangan ini merupakan komponen yang boleh dipercayai untuk mengekalkan fungsi peti sejuk anda.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Kelebihan Produk
1. Pemanas nyahbeku bilik sejuk terutamanya digunakan dalam peralatan penyejukan seperti penyejuk udara, peti sejuk, peti sejuk beku, dan sebagainya.
2. Mempunyai penebat yang baik dan kalis air.
3. Pengeluaran tiub pemanas cair biasanya menggunakan keluli tahan karat 304, yang mempunyai kakisan yang baik.
4. Spesifikasi pemanas nyahbeku peti sejuk (diameter tiub, bentuk, panjang, kuasa dan voltan) boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan.
Bengkel JINGWEI
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















