| Nama Produk | Pemanas Nyahbeku untuk Kontena |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 10.7mm |
| Bentuk | Bentuk U |
| Kuasa | 750W |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Voltan | 230V |
| Plumbum tiub | 980mm |
| Karton | 25 keping satu karton |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Pemanas nyahbeku direka bentuk baharu untuk menyelesaikan masalah kesan penyejukan yang buruk yang disebabkan oleh kesukaran nyahbeku dalam pelbagai peti sejuk beku dan kabinet peti sejuk. Elemen pemanas nyahbeku diperbuat daripada tiub keluli tahan karat. Mengikut keperluan pengguna, kedua-dua hujungnya boleh dibengkokkan ke dalam sebarang bentuk. Ia boleh diletakkan dengan mudah di dalam kepingan kipas sejuk dan kondenser, bahagian bawahnya boleh dinyahbeku secara elektrik di dalam dulang pengumpulan air. | |
Pemanas nyahbeku mempunyai ciri-ciri seperti hasil nyahbekuan yang halus, kekuatan elektrik yang tinggi, penebat, rintangan yang baik, anti-karat dan penuaan, kapasiti beban lampau yang kuat, kebocoran arus yang sedikit, kestabilan dan kebolehpercayaan yang baik, hayat perkhidmatan yang panjang, dll.
Kepala Getah telah memenangi paten kebangsaan. Ia mempunyai tahap keselamatan yang tinggi, pengedap yang boleh dipercayai dan kalis lembapan.
--- Satu pemanas dengan satu beg, 25pcs setiap kadbod
--- 500pcs (20 karton) untuk satu kotak kayu
--- 700pcs (28 karton) untuk satu kotak kayu
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













