Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanas Penyimpanan Sejuk Cairkan |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Nyahbeku |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Panjang dawai plumbum | 700-1000mm (tersuai) |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| YangElemen Pemanas Penyimpanan SejukDiameter tiub boleh dibuat 6.5mm dan 8.0mm, bentuknya boleh disesuaikan lurus tunggal, lurus berganda, bentuk U, bentuk W, bentuk L dan sebarang bentuk tersuai yang lain. Panjang dawai plumbum standard ialah 700mm, atau disesuaikan. | |
Konfigurasi Produk
Yangtiub pemanasan penyimpanan sejukditutup dengan paip keluli tahan karat, diisi dengan dawai rintangan dan serbuk magnesium oksida yang diubah suai, kemudian dikecilkan dan dimeteraikan oleh sambungan silikon tuangan mati. Fungsi serbuk magnesium oksida adalah penebat dan pengaliran haba, untuk memastikan ia tidak konduktif dan tidak bocor dalam persekitaran lembap. Kemuncakpemanas tiub pencairan bekuMenggunakan dawai silikon, juga kalis air, diameter paip biasa ialah 6.5mm, 8mm, 10.7mm, saiz dan bentuk boleh disesuaikan mengikut persekitaran penggunaan.
Secara khususnya, prinsip kerjatiub pemanasan elektrik cairkanmelibatkan wayar rintangan yang dipanaskan selepas diberi tenaga, melalui penebat dan kekonduksian terma serbuk magnesium oksida, memindahkan haba ke cangkerang, untuk mencapai kesan pemanasan. Kaedah pemanasan ini sesuai untuk tempat di mana pemanasan atau pencairan pantas diperlukan, seperti penyimpanan sejuk. Haba yang dihasilkan oleh tiub pemanasan membantu objek dalam penyimpanan sejuk cair dengan cepat atau mengekalkan suhu tertentu.
Pemanas Nyahbeku untuk Model Penyejuk Udara
Kelebihan Produk
1. Pemanas nyahbeku bilik sejuk terutamanya digunakan dalam peralatan penyejukan seperti penyejuk udara, peti sejuk, peti sejuk beku, dan sebagainya.
2. Mempunyai penebat yang baik dan kalis air.
3. Pengeluaran tiub pemanas cair biasanya menggunakan keluli tahan karat 304, yang mempunyai kakisan yang baik.
4. Spesifikasi pemanas nyahbeku peti sejuk (diameter tiub, bentuk, panjang, kuasa dan voltan) boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan.
Bengkel JINGWEI
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















