| Nama Produk | Pemanas Saluran Saliran Silikon Kuasa Malar yang Boleh Dipotong |
| Bahan penebat | getah silikon |
| Kuasa | 25W/M, 40W/M, 50W/M |
| Badan pemanasan | 5*7mm |
| Voltan menahan rendaman | AC3500V |
| Pensijilan | CE |
| Panjang pemanasan | boleh dipotong |
| MOQ | 100M |
| Pembungkusan | 100-150M satu gulung |
| Panjang pemanas saluran longkang silikon boleh dipotong sendiri, kuasa yang boleh disesuaikan mengikut keperluan, kuasa standard ialah 25W/M, 40W/M dan 50W/M, sebarang kuasa khas boleh hubungi kami untuk membeli. Struktur pemanas paip longkang silikon 1. Wayar pemanas itu diperbuat daripada dua dawai timah kuprum dengan keratan rentas 0.75m'. 2. Lapisan pengasingan diperbuat daripada getah silikon melalui penyemperitan. 3. Heliks dawai aloi kekuatan tinggi dan permukaan getah silikon menjadi teras pemanasan. 4. Pelapisan pengedap yang dibuat melalui kaedah penyemperitan | |
Wayar pemanasan saluran paip kuasa malar merupakan sejenis peralatan pemanasan baharu yang boleh digunakan secara meluas dalam bidang perindustrian, perubatan, rumah dan lain-lain. Ia menggunakan teknologi pemanasan elektrik canggih untuk memanaskan objek dengan kuasa malar, yang boleh meningkatkan kecekapan pemanasan dengan berkesan, dan juga boleh mencapai kawalan automatik untuk memastikan kestabilan dan ketepatan suhu pemanasan.
Voltan 30-240V ditentukan oleh pengguna:
1. 25W/M, menahan voltan AC3500V, gunakan had terpanjang 65M;
2. 40W/M, menahan voltan AC3500V, gunakan had terpanjang 50M;
3. 50W/M, menahan voltan AC3500V, gunakan had terpanjang 44M;
1. Pemanasan lantai bangunan, stor sejuk dan gudang;
2. Pemanasan tanjakan dan pencairan bumbung.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat/WhatsApp: +86 15268490327
ID Skype: amiee19940314















