Parameter Produk
| Nama Produk | Elemen Pemanasan Panggangan BBQ Tiub Tersuai |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan panggangan barbekudigunakan untuk ketuhar rumah atau ketuhar komersial, bentuk dan saiz boleh disesuaikan seperti lukisan atau sampel pelanggan, Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm dan 8.0mm, tiub boleh disepuh, warnanya hijau gelap selepas penyepuhlindapan. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Konfigurasi Produk
Elemen pemanasan ketuhar pembakar rotimengagihkan dawai rintangan suhu tinggi secara seragam di dalam paip keluli tahan karat dan mengisi lompang dengan serbuk magnesium oksida kristal dengan kekonduksian terma dan prestasi penebat yang baik. Kemudian, elemen pemanasan ketuhar boleh dibengkokkan kepada bentuk dan saiz yang diingini dengan mengecilkan paip. Tutup hujungnyatiub pemanasan ketuhardengan silikon atau seramik untuk memastikan keselamatan dan kecekapan. Apabila arus melalui dawai rintangan, haba yang dihasilkan akan meresap ke permukaan tiub logam melalui serbuk magnesium oksida, dan akhirnya dipindahkan ke objek atau udara yang dipanaskan, untuk mencapai tujuan pemanasan. Struktur jenis ini bukan sahaja mempunyai kecekapan haba yang tinggi, tetapi juga pemanasan seragam, yang digunakan secara meluas dalam pelbagai keadaan pemanasan.
Perkara yang Perlu Diperhatikan
1. Sebelum digunakan, periksa sama adaelemen pemanasan ketuhar pangganganberfungsi seperti biasa, dan periksa sama ada sarung pemanas dan wayar pemanasan elektrik rosak atau sudah lama.
2. Semasa menggunakan, pilih gear suhu yang sesuai mengikut keperluan, dan masukkan makanan, minuman atau barang lain ke dalam ketuhar.
3. Dalam proses penggunaan, perhatian harus diberikan kepada suhutiub pemanasan ketuhardan bahagian dalam ketuhar untuk mengelakkan suhu yang berlebihan, supaya tidak merosakkan ketuhar dan barang-barang.
4. Selepas digunakan, bahagian dalam tiub pemanasan ketuhar dan ketuhar hendaklah dibersihkan tepat pada masanya untuk mengelakkan sisa makanan atau kekotoran lain, yang akan menjejaskan penggunaan seterusnya.
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














