| Nama Produk | Pemanas Tiub Aluminium Penyejat Tersuai DA81-01691A |
| Bahan | tiub aluminium + dawai pemanasan silikon |
| Diameter tiub | 4.5mm, 6.5mm |
| Voltan | 110V-240V |
| Kuasa | disesuaikan |
| Bentuk | disesuaikan sebagai lukisan pelanggan |
| Jenis terminal | disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | disesuaikan |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| MOQ | 100 keping |
| Pensijilan | CE |
| 1. Pemanas Tiub Aluminium Evaporator dibuat mengikut lukisan pelanggan atau sampel asal, pemanas JW adalah kilang dan pengilang, semua elemen pemanasan kami boleh disesuaikan, dan kami tidak mempunyai stok pemanas tiub aluminium. 2. Jika pemanas nyahbeku aluminium mempunyai terminal, sila hantarkan nombor model terminal kepada kami; dan jika anda mempunyai keperluan pakej, ia juga perlu memaklumkan kepada kami sebelum pertanyaan. 3. Kami mempunyai 5 model yang dieksport ke pasaran Mesir, dan juga mempunyai 3 model pemanas kerajang aluminium, jika anda mempunyai sebarang tawaran pemanas ini, boleh dihantar kepada kami untuk sebut harga pada bila-bila masa. | |
Pemanas nyahbeku aluminium untuk peti sejuk beku kerap digunakan untuk mengekalkan haba dan nyahbeku peti sejuk beku, peti sejuk dan peralatan elektrik lain. Ia mempunyai masa pemanasan yang cepat, kesaksamaan, keselamatan dan boleh dilaraskan untuk suhu menggunakan termostat, ketumpatan kuasa, penebat, suis suhu dan keadaan penyebaran haba. Ini terutamanya digunakan untuk menghilangkan fros daripada peti sejuk, pembekuan dan peralatan lain yang memerlukan kuasa.
Elemen pemanasan tiub aluminium menggunakan paip aluminium sebagai pembawa haba. Letakkan komponen wayar pemanas dalam tiub aluminium untuk membentuk komponen bentuk yang berbeza.
Diameter tiub aluminium: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
Banyak peralatan kecil dengan keupayaan pemanasan elektrik, termasuk ketuhar gelombang mikro, penghawa dingin, mesin basuh, peti sejuk, pembuat susu soya, pemanas air elektrik dan pemanas air solar, menggunakan pemanas elektrik jenis ini.Untuk tujuan pencairan beku, ia mudah dimasukkan ke dalam sirip kondenser dan penyejuk udara.
Ciri-ciri tiub pemanasan aluminium termasuk hayat perkhidmatan yang panjang, arus bocor kecil, kapasiti beban lampau yang tinggi, rintangan penebat yang tinggi, rintangan kakisan, anti-penuaan, kestabilan dan kebolehpercayaan, dan kesan pemanasan nyahbeku yang baik.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.













