Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Kerajang Aluminium Tersuai 4848310185 |
| Bahan | dawai pemanasan + pita kerajang aluminium |
| Voltan | 220V |
| Kuasa | 28W |
| Bentuk | Disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | Disesuaikan |
| Model terminal | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| MOQ | 120PCS |
| Gunakan | Pemanas kerajang aluminium |
| Pakej | 100 keping satu karton |
| Saiz dan bentuk serta kuasa/voltan bagiPlat pemanas kerajang aluminium Chinaboleh disesuaikan sebagai keperluan pelanggan, kami boleh dibuat mengikut gambar pemanas dan beberapa bentuk khas memerlukan lukisan atau sampel. Nombor model pemanas kerajang gambar ialah 4848310185, pakej boleh menjadi satu pemanas dengan satu beg. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas kerajang aluminium cairkanialah sejenis pemanas kerajang aluminium, yang direka untuk peti sejuk, kereta, peti sejuk beku pasar raya, peralatan katering dan semua peralatan atau kelengkapan lain yang memerlukan penyahbekuan atau penebat.Pemanas kerajang cair luminum terdiri daripada dua atau lebih lapisan kerajang aluminium dan dawai pemanasan bertebat PVC atau silikon. Dawai pemanasan diletakkan di antara dua atau lebih lapisan kerajang aluminium, atau dicairkan panas pada satu lapisan kerajang aluminium. Lubang pemotongan, atau pemasangan termostat pada kerajang aluminium juga disediakan.Pemanas kerajang aluminium penyahbeku yang dihasilkan oleh JINGWEI mempunyai ciri-ciri pemanasan seragam, kekonduksian terma yang tinggi, penjimatan tenaga, prestasi keselamatan yang tinggi, berkualiti tinggi, kos rendah, pemasangan dan fleksibiliti yang mudah, dan boleh disesuaikan mengikut keperluan pengguna.
Aplikasi Produk
1. Nyahbeku atau bekukan perlindungan peti sejuk atau penyejuk beku
2. Perlindungan anti-pembekuan penukar haba plat
3. Kekalkan suhu kaunter makanan yang dipanaskan di kantin
4. Anti-kondensasi kotak kawalan elektronik atau elektrik
5. Pemanasan pemampat tertutup
6. Cermin bilik mandi adalah anti-kondensasi
7. Kabinet paparan peti sejuk untuk mengelakkan pemeluwapan
8. Peralatan rumah, perubatan...
9. Anak benih, berbunga atau penanaman yang sesuai
Gambar Kilang
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













