| Nama Produk | Elemen Pemanasan Getah Silikon Tersuai |
| Bahan | Getah silikon |
| Ketebalan | 1.5mm |
| Voltan | 12V-230V |
| Kuasa | disesuaikan |
| Bentuk | Bulat, segi empat sama, segi empat tepat, dll. |
| Pelekat 3M | boleh ditambah |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Pad Pemanas Getah Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Pakej | karton |
| Kelulusan | CE |
| Pemanas Getah Silikon mengandungi pad pemanas getah silikon, pemanas kotak engkol, pemanas paip longkang, tali pinggang pemanas silikon, pemanas buatan sendiri, dawai pemanas silikon. Spesifikasi pad pemanas getah silikon boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Elemen pemanasan getah silikonadalah sejenis elemen filem pemanasan elektrik lembut yang terdiri daripada rintangan suhu tinggi, kekonduksian terma yang tinggi, prestasi penebat yang baik, getah silikon kekuatan yang baik, bahan bertetulang gentian tahan suhu tinggi dan litar filem pemanasan logam. Komponen utamapad pemanas getah silikontermasuk dua keping kain gentian kaca dan dua keping gel silika yang ditekan, membentuk badan pemanasan yang fleksibel, bentuknya boleh direka bentuk mengikut keperluan, menjadikan pemindahan haba ke mana-mana tempat yang perlu dipanaskan.pemanas tikar getah silikonKetebalan standard ialah 1.5mm, mempunyai kelembutan yang baik, boleh bersentuhan rapat sepenuhnya dengan objek yang dipanaskan.
1. Kekuatan fizikal dan sifat lembut yang sangat baik, boleh bersentuhan dengan pelbagai bentuk objek yang dipanaskan.
2. Boleh dibuat dalam sebarang bentuk, termasuk bentuk tiga dimensi, juga boleh dikhaskan untuk pelbagai lubang untuk pemasangan yang mudah.
3. Ringan, ketebalan boleh dilaraskan dalam julat yang luas (ketebalan minimum hanya 0.5mm), kapasiti haba yang kecil, boleh mencapai kadar pemanasan yang cepat dan ketepatan kawalan suhu yang tinggi.
4. Rintangan cuaca dan rintangan penuaan yang baik, kerana bahan penebat permukaan filem haba elektrik dapat mencegah keretakan permukaan produk dengan berkesan dan meningkatkan kekuatan mekanikal, serta memanjangkan hayat perkhidmatan produk dengan ketara.
Pemanas pad getah silikonmempunyai pelbagai aplikasi yang sangat luas, boleh digunakan untuk semua keadaan yang memerlukan pemanasan atau penebat haba, industri kimia seperti industri petrokimia, makanan dalam industri pengeluaran bir dan industri automobil, eksperimen, loji kuasa nuklear, kejuruteraan mekanikal, platform luar pesisir, kejuruteraan perlindungan alam sekitar. Di samping itu,pad pemanas silikonjuga digunakan untuk pemanasan dan penebat peralatan perubatan.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




