| Nama Produk | Elemen Pemanasan Bersirip Tersuai |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter Tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bahan tiub | Keluli tahan karat 304 |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan yang Diperhalusi |
| Bentuk | Lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Saiz sirip | 3MM, 5MM |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Pakej | kadbod, kes kayu |
| Bentuk Elemen Pemanasan Bersirip Tersuai boleh dibuat lurus, bentuk U, bentuk W atau sebarang bentuk khas lain. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm, dan 10.7mm. Saiz, voltan dan kuasa boleh disesuaikan mengikut keperluan. Kepala tiub elemen pemanas bersirip boleh diskrukan bebibir atau dimeteraikan dengan getah silikon. Kepala tiub yang dimeteraikan dengan getah silikon mempunyai fungsi kalis air yang terbaik dan ia digunakan untuk penyahhidratan penyejuk unit. | |
Untuk rendaman langsung dalam cecair termasuk air, minyak, pelarut dan larutan proses, bahan lebur, udara dan gas, elemen pemanasan tiub bersirip keluli tahan karat boleh dibuat mengikut pesanan dalam beberapa reka bentuk.
Elemen pemanasan bersirip didatangkan dalam pelbagai jenis penamatan, termasuk kimpalan bebibir, pengedap acuan getah (yang mempunyai rintangan air yang unggul), dan pilihan lain. Ia diperbuat daripada bahan paip keluli tahan karat seperti SS304, SS321 dan lain-lain. Lebih banyak pemindahan haba disediakan oleh penebat serbuk magnesia yang diubah suai suhu tinggi.
Fungsi utama tiub pemanasan bersirip adalah untuk meningkatkan luas pelesapan haba tiub pemanasan, iaitu, untuk meningkatkan permukaan sentuhan antara tiub pemanasan dan udara, yang dapat meningkatkan kecekapan pertukaran haba tiub pemanasan elektrik bersirip dengan ketara dan mempercepat pelesapan haba permukaan tiub pemanasan. Elemen pemanasan bersirip biasanya digunakan dalam persekitaran kerja pembakaran kering, pelesapan haba permukaan tiub pemanasan dipercepatkan, suhu permukaan dikurangkan, sekali gus memanjangkan hayat perkhidmatan tiub pemanasan. Digunakan secara meluas dalam ketuhar, ketuhar, pemanas saluran, pemanas saluran paip, kotak beban dan sebagainya.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













