Parameter Produk
| Nama Produk | Pemanas Kotak Engkol |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Bahan | getah silikon |
| Lebar tali pinggang | 14mm, 20mm, 25mm, dan sebagainya. |
| Panjang tali pinggang | Disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Tali pinggang pemanas kotak engkol |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kelulusan | CE |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangpemanas kotak engkolLebar boleh dibuat 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, dan sebagainya. Pemanas kotak engkol boleh digunakan untuk penyahbekuan pemampat penghawa dingin atau silinder kipas penyejuk.tali pinggang pemanas kotak engkolpanjang boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas kotak engkol mempunyai dawai rintangan aloi nikel-kromium yang disusun rapi sebagai elemen pemanasannya, yang cepat panas dan mempunyai pengagihan suhu yang sekata. Lapisan penebat diperbuat daripada getah silikon dan kain gentian Kevlar, busa import, dan sebagainya, yang tahan suhu tinggi dan rendah, tahan kakisan, penebat tinggi, dan tahan lama. Ia terdiri daripada tiga lapisan, termasuk lapisan dalam, lapisan penebat tengah, dan lapisan pelindung luar. Ia mempunyai rintangan haba yang baik dan prestasi penebat yang boleh dipercayai, fleksibel, dan boleh bersentuhan rapat dengan objek yang dipanaskan, mempunyai kecekapan haba yang tinggi, dan mudah digunakan, boleh dibalut terus di sekitar permukaan bahagian yang dipanaskan.
Fungsi Produk
Tali pinggang pemanas kotak engkol pemampat adalah untuk mengelakkan pemampat daripada menghasilkan mampatan cecair semasa permulaan dan operasi. Dalam operasi bermusim penghawa dingin, atau selepas penghawa dingin pusat baru dipasang, sebelum but pertama (atau pentauliahan), adalah perlu untuk memanaskan unit terlebih dahulu (biasanya lebih daripada 6 jam). Selepas bekalan kuasa pendahuluan, bekalan kuasa tali pinggang pemanas pemampat, penyejuk cecair dalam pemampat boleh disejat terlebih dahulu untuk memastikan hayat perkhidmatan pemampat. (Petua, apabila penghawa dingin tidak digunakan untuk masa yang lama, adalah perlu untuk mematikan unit dalaman dan luaran, kerana pemanas kotak engkol akan menghasilkan sejumlah kehilangan kuasa.)
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













