| Nama Produk | Pemanas Kotak Engkol Pemampat |
| Bahan | Getah silikon |
| Lebar | 14mm, 20mm, 25mm, dan sebagainya. |
| Panjang tali pinggang | Disesuaikan |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai. |
| Voltan | 12V-230V |
| Kuasa | Disesuaikan |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Pemanas kotak engkol |
| Model terminal | Disesuaikan |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| YangTali Pinggang Pemanasan Pemampatdigunakan untuk kotak engkol penghawa dingin, tali pinggang pemanas kotak engkol yang kami ada 14mm dan 20mm, panjang tali pinggang boleh dibuat mengikut lilitan kotak engkol anda. Anda boleh mengikut panjang tali pinggang dan kuasa anda memilih lebar pemanas kotak engkol yang sesuai. | |
Tali pinggang pemanasan kotak engkolmerupakan produk elektrik, digunakan terutamanya dalam pelbagai jenis kotak engkol dalam industri penyaman udara dan penyejukan, fungsi utamanya adalah untuk mengelakkan percampuran bahan pendingin dan minyak beku. Apabila suhu menurun, bahan pendingin akan larut ke dalam minyak yang disejukkan dengan lebih cepat, menyebabkan bahan pendingin gas terkondensasi dalam paip, dan terkumpul dalam bentuk cecair dalam kotak engkol. Jika tidak dikendalikan tepat pada masanya, ini boleh menyebabkan kegagalan pelinciran pemampat, dan merosakkan kotak engkol dan rod penyambung. Oleh itu, tali pinggang pemanas kotak engkoldireka untuk mengelakkan perkara ini daripada berlaku melalui pemanasan, bagi memastikan operasi pemampat yang normal dan memanjangkan hayat perkhidmatan.
1. Panjang reka bentuk, voltan undian, kuasapemanas kotak engkol( secara amnya tidak lebih daripada 100W setiap meter), panjang saluran keluar kuasa ditentukan oleh pengguna.
2. pemanas kotak engkol silikonboleh berfungsi secara normal dalam suhu ambien dari -30℃ hingga +180℃, dan kelembapan relatif udara sekitar tidak lebih daripada 90% (suhu 25℃).
3. Voltan kerja ialah 187V hingga 242V 50Hz.
4. Di bawah keadaan biasa (25℃) sisihan rintangan DC adalah kurang daripada ±7% daripada nilai piawai.
5. Yangpemanas kotak engkol pemampatSuhu kerja permukaan hendaklah seragam, sisihan tidak lebih daripada ±10%, suhu maksimum tidak lebih daripada 150℃.
6. Yangtali pinggang pemanasan pemampatsepatutnya dapat menahan ujian voltan ACl800V/1mΩ, tiada fenomena kerosakan dan kilatan.
7. Pada suhu kerja, arus kebocoran bagitali pinggang pemanasan silikontidak boleh melebihi 0.1mA.
8. Selepas ujian rendaman, rintangan penebat bagipemanas kotak engkol getah silikontidak boleh kurang daripada 100MΩ.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














