| Nama Produk | Wayar Pemanas Peti Sejuk Bilik Sejuk |
| Bahan | Getah silikon |
| Diameter dawai | 3.0mm, 4.0mm, dan sebagainya. |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm, atau tersuai |
| Warna | putih, kelabu, merah, biru, dan sebagainya. |
| MOQ | 100 keping |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Dpemanas wayar efrost |
| Pensijilan | CE |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| storan lama, peti sejuk beku, kabinet paparan penyejukan kesan penyahbekuan dan penyahkabusan.pemanas wayar efrostBahan boleh dipilih getah silikon atau PVC, spesifikasi boleh disesuaikan sebagai keperluan. Untukdawai pemanasan getah silikon, ia boleh ditambah jalinan keluli tahan karat, aluminium atau gentian kaca. Ini berkesan melindungi lapisan penebat pada permukaan dawai pemanasan semasa pemasangan daripada kerosakan yang mengakibatkan litar pintas. | |
Prinsip kerja penyimpanan sejukwayar pemanas bingkai pintusebenarnya sangat mudah, iaitu haba yang dihasilkan olehwayar pemanasan cairmemanaskan udara di sekitar bingkai pintu untuk mencapai kesan mengawal suhu. Secara amnya, wayar pemanasan akan menghasilkan sejumlah haba melalui arus, meningkatkan suhu di sekitar bingkai pintu ke suhu tertentu, untuk mencapai tujuan mengawal suhu.
Untuk mengelakkan bingkai pintu storan sejuk daripada membeku dan penyejukan pantas yang mengakibatkan pengedapan yang lemah, awayar pemanasan peti sejuk bekubiasanya dipasang di sekitar bingkai pintu storan sejuk. Penyimpanan sejukpemanas dawai bingkai pintumemainkan dua peranan utama berikut:
1. Elakkan aising
Dalam persekitaran yang sejuk, kelembapan di udara mudah terkondensasi menjadi manik air, membentuk fros, yang menjadikan bingkai pintu penyimpanan sejuk menjadi keras, mengakibatkan prestasi pengedap yang lemah. Pada masa ini,wayar pemanasan cairboleh memanaskan udara di sekitar bingkai pintu, menyebabkan fros cair, sekali gus mencegah ais.
2. Kawal suhu
Penyimpanan sejukdawai pemanasan bingkai pintuboleh memanaskan udara di sekitar bingkai pintu, sekali gus meningkatkan suhu udara, mengawal suhu di sekitar bingkai pintu, mengelakkan penyejukan mendadak, yang kondusif untuk kestabilan suhu dalaman storan sejuk.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














