| Nama Produk | Pemanas Saluran Saliran Bilik Sejuk untuk Peti Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Saiz | 5*7mm |
| Bahan | getah silikon |
| Panjang | 0.5M-20M |
| Panjang dawai plumbum | 1000mm |
| Voltan tahan dalam air | 2,000V/min (suhu air biasa) |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Pemanas saluran longkang |
| Terminal | disesuaikan |
| Pakej | satu pemanas dengan satu beg |
| Kelulusan | CE |
| Kuasa pemanas saluran longkang akan dibuat 40W/M atau 50W/M, juga boleh disesuaikan dengan kuasa lain pemanas longkang. Panjang dawai plumbum ialah 1000mm secara lalai, 1500mm atau 2000mm boleh disesuaikan. Wayar pemanasan dengan bahagian yang disambungkan dengan dawai plumbum ditutup dengan getah, ini akan menjadi fungsi kalis air yang baik dan boleh digunakan untuk penyahbekuan. Jika lapisan penebat rosak, yang terbaik boleh ditukar dengan pemanas paip longkang baharu untuk diganti. | |
Gambar Pakej
Bilah penyejuk udara akhirnya akan membeku selepas ia beroperasi untuk seketika. Pada ketika itu, air cair boleh dilepaskan dari peti sejuk melalui paip longkang dengan menggunakan wayar pemanasan antibeku.
Air yang telah dinyahbeku membeku di bawah 0°C apabila bahagian hadapan paip longkang dimasukkan ke dalam peti sejuk, lalu menyekat paip longkang. Wayar pemanas mesti dipasang untuk mengelakkan air yang telah dinyahbeku daripada membeku di dalam paip longkang. Untuk membolehkan air keluar dengan lancar, wayar pemanas dimasukkan ke dalam paip longkang untuk memanaskan dan mencairkan paip secara serentak.
1. Reka bentuk kalis air yang lengkap
2. Penebat dua lapisan
3. Simpulan menekan acuan, fleksibiliti
4. Skop penebat getah silikon yang berkenaan: -60°C hingga +200°C
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













