Parameter Produk
| Nama Produk | Tiub Pemanas Bersirip Elektrik Nyahbeku Bilik Sejuk |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, dan sebagainya |
| Bentuk | Lurus, bentuk U, bentuk W, atau disesuaikan |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Bersirip |
| Terminal | Kepala getah, bebibir |
| Panjang | Disesuaikan |
| Kelulusan | CE, CQC |
| Bentuk Tiub Pemanas Bersirip Elektrik biasanya kami buat dengan bentuk lurus, bentuk U, bentuk W, kami juga boleh menyesuaikan beberapa bentuk khas mengikut keperluan. Kebanyakan pelanggan memilih kepala tiub dengan bebibir, jika anda menggunakan elemen pemanasan bersirip pada penyejuk unit atau peralatan penyahcairan lain, mungkin anda boleh memilih pengedap kepala dengan getah silikon, cara pengedap ini mempunyai kalis air yang terbaik. | |
Konfigurasi Produk
Tiub pemanasan bersirip elektrik terdiri daripada rangka plat berlubang dan paip pemancar, dan merupakan salah satu peralatan pertukaran haba yang paling banyak digunakan untuk pemanasan udara perindustrian. Ia sering digunakan apabila bendalir pada satu hujung berada pada tekanan tinggi atau pekali pemindahan haba jauh lebih besar daripada hujung yang satu lagi.
Pilih Bentuk
Ciri-ciri Produk
Elemen pemanasan terasnya ialah sirip. Mengapakah sirip perlu dipasang pada permukaan? Satu sebab penting adalah untuk meningkatkan kawasan pelesapan haba. Tambahan pula, apabila memilih pemanas, kesan pertukaran haba merupakan faktor rujukan penting untuk pemilihan. Pada masa ini, kesan pelesapan haba sirip memberikannya kelebihan yang besar.
Walau bagaimanapun, menurut eksperimen, lebih banyak sirip bukanlah lebih baik. Apabila luas pemindahan haba sirip pemanas berganda, pekali pemindahan haba tidak boleh digandakan, tetapi diskaun diperlukan, dan apabila sirip lebih tinggi, diskaun adalah lebih besar atau lebih rendah daripada 0.5, yang menunjukkan bahawa selepas sirip mencapai ketinggian tertentu, luas yang meningkat mempunyai kesan yang kurang terhadap pemindahan haba, dan kecekapan ekonomi penambahan sirip juga berkurangan.
Aplikasi Produk
Proses Pengeluaran
Perkhidmatan
Membangunkan
menerima spesifikasi, lukisan dan gambar produk
Petikan
pengurus memberi maklum balas pertanyaan dalam 1-2 jam dan menghantar sebut harga
Sampel
Sampel percuma akan dihantar untuk menyemak kualiti produk sebelum pengeluaran bluk
Pengeluaran
sahkan spesifikasi produk sekali lagi, kemudian aturkan pengeluaran
Pesanan
Buat pesanan sebaik sahaja anda mengesahkan sampel
Pengujian
Pasukan QC kami akan memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran
Pembungkusan
pembungkusan produk mengikut keperluan
Memuatkan
Memuatkan produk siap ke bekas pelanggan
Menerima
Menerima pesanan anda
Mengapa Pilih Kami
•25 tahun pengalaman mengeksport & 20 tahun pengalaman pembuatan
•Kilang meliputi kawasan seluas kira-kira 8000m²
•Pada tahun 2021, semua jenis peralatan pengeluaran canggih telah digantikan, termasuk mesin pengisian serbuk, mesin pengecutan paip, peralatan lenturan paip, dan sebagainya.
•Purata output harian adalah kira-kira 15000pcs
• Pelanggan Koperasi yang berbeza
•Penyesuaian bergantung pada keperluan anda
Sijil
Produk Berkaitan
Gambar Kilang
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














