| Nama Produk | Pengilang Elemen Pemanasan Ketuhar Gelombang Mikro China |
| Rintangan Penebat Keadaan Kelembapan | ≥200MΩ |
| Selepas Ujian Haba Lembap Rintangan Penebat | ≥30MΩ |
| Keadaan Kelembapan Arus Kebocoran | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, dan sebagainya. |
| Voltan tahan | 2,000V/min |
| Rintangan bertebat dalam air | 750MOhm |
| Gunakan | Elemen Pemanasan Ketuhar |
| Panjang tiub | 300-7500mm |
| Bentuk | disesuaikan |
| Kelulusan | CE/CQC |
| Jenis terminal | Disesuaikan |
| Yangelemen pemanasan ketuhardigunakan untuk ketuhar gelombang mikro, dapur, pemanggang elektrik. Bentuk pemanas ketuhar boleh disesuaikan mengikut lukisan atau sampel pelanggan. Diameter tiub boleh dipilih 6.5mm, 8.0mm atau 10.7mm. JINGWEI HEATER ialah kilang tiub pemanasan profesional, voltan dan kuasaelemen pemanasan ketuharboleh disesuaikan mengikut keperluan. Dan tiub elemen pemanasan ketuhar boleh disepuh, warna tiub akan menjadi hijau gelap selepas penyepuhlindapan. Kami mempunyai pelbagai jenis model terminal, jika anda perlu menambah terminal, anda perlu menghantar nombor model kepada kami terlebih dahulu. | |
Tiub pemanasan ketuharadalah sejenis elemen pemanasan elektrik, digunakan secara meluas dalam semua jenis peralatan pemanasan, termasuk ketuhar, pengering, pemanas dan sebagainya.elemen pemanasan ketuhar gelombang mikrodiperbuat daripada keluli tahan karat, dawai aloi elektroterma lingkaran (seperti nikel-kromium, aloi besi-kromium) diagihkan di sepanjang paksi tengah tiub. Lompang diisi dengan serbuk magnesium oksida kristal dengan penebat dan kekonduksian terma yang baik. Inielemen pemanasan tiub elektrikmempunyai ciri-ciri struktur mudah, kekuatan mekanikal yang tinggi, kecekapan haba yang tinggi, selamat dan boleh dipercayai, pemasangan mudah, hayat perkhidmatan yang panjang, dan sebagainya.tiub pemanasan elektriksesuai untuk semua jenis tangki saltpeter, tangki, tangki minyak, pemanasan tangki asid dan alkali dan relau lebur logam boleh lakur, relau pemanasan udara, ketuhar pengeringan, acuan tekan panas dan peranti lain.
1. Prinsip pemilihan paip: rintangan suhu, rintangan kakisan.
2. Pemilihan dawai rintangan: Cr20Ni80
3. Pilihan serbuk magnesium oksida: serbuk magnesium oksida gred industri
4. Pemilihan bahan pengedap: minyak silikon +704 pengedap
5. Antara faktor yang mempengaruhi kualiti tiub pemanasan elektrik keluli tahan karat 380V, kualiti bahan adalah sangat penting
6. Pemilihan bahan mentah yang munasabah untuk paip haba elektrik adalah premis untuk memastikan kualitipaip haba elektrik.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.
Orang Hubungan: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














