| Nama Produk | Elemen Pemanas Tiub Bersirip Udara Pengilang China |
| Diameter tiub | 6.5mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.7mm, dan sebagainya. |
| Bahan tiub | Keluli tahan karat 304 |
| Saiz sirip | 3.0mm, atau disesuaikan |
| Bahan sirip | keluli tahan karat 304 |
| Bentuk | lurus, bentuk U, bentuk W, atau sebarang bentuk khas |
| Kaedah pengedap | meterai dengan kepala getah atau dengan bebibir |
| Saiz | disesuaikan |
| Voltan | 110V-380V |
| Gunakan | Elemen Pemanasan |
| Kuasa | disesuaikan |
| Jenis terminal | disesuaikan |
| Pemanas JINGWEI adalah sebuah kilang, terutamanya menghasilkan tiub pemanasan nyahbeku, tiub pemanasan ketuhar, pemanas bersirip dan elemen pemanasan lain. Selain itu, kami juga menghasilkan pemanas kerajang aluminium, pemanas tiub aluminium, plat pemanasan aluminium dan pemanasan getah silikon (pad pemanasan, pemanas kotak engkol, pemanas saluran longkang dan wayar pemanasan), dan sebagainya. Oleh kerana kami adalah pengeluar, jadi kami boleh menyesuaikan elemen pemanasan mengikut keperluan pelanggan, anda hanya perlu menghantar saiz dan lukisan atau sampel sebenar kepada kami, kami boleh sebut harga dan sampel percuma tersedia. | |
Tiub pemanasan elektrik bersirip berliku ialah jalur keluli dengan lebar lilitan seragam 6 dan 7mm pada tiub pemanasan keluli tahan karat yang licin dengan peralatan khas. Ketebalan tiub pemanasan elektrik bersirip berliku sedemikian ialah diameter paip + jalur keluli *2. Berbanding dengan elemen biasa, kawasan pelesapan haba dikembangkan sebanyak 2 hingga 3 kali ganda, iaitu beban kuasa permukaan yang dibenarkan oleh elemen sirip adalah 3 hingga 4 kali ganda daripada elemen biasa. Disebabkan oleh pemendekan panjang komponen, kehilangan haba itu sendiri berkurangan, dan ia mempunyai kelebihan pemanasan pantas, pemanasan seragam, prestasi pelesapan haba yang baik, kecekapan haba yang tinggi, hayat perkhidmatan yang panjang, saiz peranti pemanasan yang kecil dan kos rendah di bawah keadaan kuasa yang sama.
Jurang antara sirip tiub pemanasan elektrik penggulungan ialah 3-5mm,
Tiub pemanasan udara sirip mempunyai kos yang lebih rendah dan prestasi kos yang tinggi, dan kebanyakan pelanggan memilih jenis ini. Pemanas udara bersirip elektrik adalah berdasarkan tiub pemanasan elektrik pembakaran kering asal dengan kepingan besi atau keluli tahan karat, tujuannya adalah untuk meningkatkan kawasan pelesapan haba tiub pemanasan elektrik pembakaran kering supaya dapat mempercepatkan kelajuan pelesapan haba tiub pemanasan elektrik pembakaran kering, dan kemudian memastikan hayat perkhidmatan tiub pemanasan elektrik pembakaran kering. Inilah kelebihan tiub pemanasan elektrik pembakaran kering dengan sirip.
Ia digunakan secara meluas dalam industri, bengkel, pembiakan, menanam sayur-sayuran (bunga), mengeringkan makanan dan sebagainya. Air, wap, minyak haba, dan sebagainya, boleh digunakan sebagai medium haba.
Sebelum pertanyaan, sila hantarkan spesifikasi di bawah:
1. Menghantar lukisan atau gambar sebenar kepada kami;
2. Saiz, kuasa dan voltan pemanas;
3. Sebarang keperluan khas pemanas.














